Drugi poletni turnir mladih

Teden dni po prvem letošnjem poletnem turnirju mladih v tenisu sta  Športna zveza Kozje in Tenisk klub Kozje pripravila še drugega. Tokrat sta bili na sporedu tekmovanje v midi tenisu za tekmovalce do enajst let in tekmovanje v tenisu za igralce do petnajst let.

Slabša je bila tokrat udeležba v mlajši kategoriji, saj sta nastopila le dva mlada igralca. Prve na zmage na turnirjih se je razveselila Sanja Debelak, drugi pa je bil Bor Gradišek.

V starejši kategoriji do petnajst let je bila konkurenca močnejša, saj je nastopilo pet tekmovalcev. Zanesljivo je turnir dobil Primož Klavžar, ki je brez izgubljene igre premagal vse štiri nasprotnike. Na drugo mesto se je uvrstil Matic Bezamovski, tretji pa je bil Žan Kiderič.

Turnirji se nadaljujejo v avgustu, ko bosta najprej na sporedu turnirja v mini tenisu do 9 let in tenisu do 13 let, nato pa še enkrat v midi tenisu do 11 let in v tenisu do 15 let. (R.G.)